Opinie o Nas Najlepsze środki do dezynfekcji | BeautySupply.pl

Środki do dezynfekcji

Nie ma wątpliwości, że środki do dezynfekcji w gabinecie fryzjerskim są jednym z kluczowych czynników, które to eliminują zagrożenia związane z zakażeniami. Jeżeli przykładasz szczególną wagę do czystości to koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w najlepsze profesjonalne środki czystości w postaci płynów, pianek oraz spray'...

Środki do dezynfekcji

Nie ma wątpliwości, że środki do dezynfekcji w gabinecie fryzjerskim są jednym z kluczowych czynników, które to eliminują zagrożenia związane z zakażeniami. Jeżeli przykładasz szczególną wagę do czystości to koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w najlepsze profesjonalne środki czystości w postaci płynów, pianek oraz spray'ów. 

Preparaty dostępne w naszym sklepie skutecznie zwalczą bakterie, wirusy, a ich zapach z pewnością nie odstraszy Twoich klientów. Wybierz najlepsze środki do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich w jednym miejscu! 

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Środki do dezynfekcji w salonie fryzjerskim

Odpowiednie dbanie o przestrzeganie zasad higieny jest równie istotne jak i umiejętne wykonanie fryzury. Czysty lokal to wizytówka każdego fryzjera oraz barbera. Poza czystą podłogą i meblami warto zatroszczyć się o urządzenia oraz akcesoria takie jak maszynki, nożyczki. To właśnie na nich znajduje się najwięcej chorobotwórczych drobnoustrojów, które nie są widoczne dla ludzkiego oka.

Dezynfekuj wszystkie narzędzia i akcesoria

Aby zapobiec ewentualnym zakażeniom szczególną uwagę warto zwrócić na dezynfekcję narzędzi oraz akcesoriów takich jak:

- grzebienie, sztoki, wałki

- brzytwy oraz nożyczki

- prostownice oraz lokówki

Nie zapominaj o dezynfekcji dłoni

Spośród tylu specyfików możesz wybrać idealny preparat dla siebie! Większość preparatów posiada potwierdzone badaniami spektrum bakteriobójcze, dlatego możesz być pewny, że jest to najlepszy produkt dla Ciebie i Twojego salonu!


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media