Opinie o Nas Włosy puszące się | BeautySupply.pl

Filtry

Dostępny na stanie

Producent

Cena

160 zł - 180 zł

Maski do włosów puszących się 

Puszenie się włosów często jest niezwykle uciążliwe i jednocześnie mało estetyczne. Okiełznanie włosów puszących się staje się dla ich właścicielek nie lada wyzwaniem. Dlatego też istotne jest, by postawić na prawidłową pielęgnację i stosować maski do włosów puszących się. Maska, w odróżnieniu od innych produktów d...

Maski do włosów puszących się 

Puszenie się włosów często jest niezwykle uciążliwe i jednocześnie mało estetyczne. Okiełznanie włosów puszących się staje się dla ich właścicielek nie lada wyzwaniem. Dlatego też istotne jest, by postawić na prawidłową pielęgnację i stosować maski do włosów puszących się. Maska, w odróżnieniu od innych produktów do pielęgnacji, wnika głęboko w strukturę włosa, odżywia go od wewnątrz. Dzięki temu włosy stają się wygładzone i elastyczne.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Jak okiełznać puszące się włosy?

Włosy takie wymagają produktów, które zdyscyplinują je i wygładzą. Maska do włosów wydaje się produktem niezbędnym do pielęgnacji tego typu włosów. Jeżeli masz włosy puszące się, stosuj maskę do włosów minimum raz w tygodniu a już od pierwszego użycia Twoje włosy staną się widocznie wygładzone a do tego nawilżone, miękkie i pełne blasku.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media