Opinie o Nas Włosy zniszczone | BeautySupply.pl

Filtry

Maski do włosów zniszczonych 

Nasze włosy codziennie narażone są na zniszczenia. Czynniki atmosferyczne, produkty do stylizacji, suszarki, prostownice czy nawet codzienne upinanie włosów mogą je osłabiać a w konsekwencji doprowadzić do uszkodzeń. Jak zatem przeprowadzić najszybszą regenerację zniszczonych włosów i to w domowym zaciszu? Tylko z p...

Maski do włosów zniszczonych 

Nasze włosy codziennie narażone są na zniszczenia. Czynniki atmosferyczne, produkty do stylizacji, suszarki, prostownice czy nawet codzienne upinanie włosów mogą je osłabiać a w konsekwencji doprowadzić do uszkodzeń. Jak zatem przeprowadzić najszybszą regenerację zniszczonych włosów i to w domowym zaciszu? Tylko z profesjonalnymi maskami do włosów! Składniki zawarte w maskach dogłębnie odżywią, zregenerują włosy i odbudują ich strukturę. Wybierz spośród dostępnych masek renomowanych marek fryzjerskich.

Więcej
Wybrana kategoria nie posiada żadnych produktów

Jak działają maski do włosów zniszczonych?

Maski działają silnie od wewnątrz, utrzymują wilgoć włosów, pozostawiają je elastycznymi i wygładzonymi. Wypełniają ubytki w strukturze, wzmacniają od środka. Maski do włosów zniszczonych są świetnym sposobem na odzyskanie witalności i elastyczności włosów.

Jakie dodatkowe korzyści dają maski do włosów zniszczonych?

- nadają włosom miękkość i olśniewający blask

- ułatwiają rozczesywanie

- tworzą barierę ochronną, dając włosom odporność na uszkodzenia mechaniczne


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media